0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

2022-12-17

Trendy w aranżacji łazienki 2023

Modna łazienka to marzenie wielu osób. Planujesz remont lub właśnie urządzasz swój dom lub mieszkanie? Sprawdź, jakie trendy w urządzeniu łazienki będą modne w 2023 r.

Płytki imitujące marmur

Marmur jest symbolem luksusu i doskonałości. Nic dziwnego, że wielu osobom bardzo podobają się takie aranżacje. Jednocześnie jest to materiał drogi, jak zatem pogodzić marzenia z rzeczywistością? Świetnie sprawdzą się płytki imitujące marmur. Obecnie są one dostępne w różnych wariantach. W roku 2023 nadal będą cieszyły się one popularnością. Warto stawiać na zdecydowane barwy, dopasowane kontrasty. Rewelacyjnie komponują się one z gładkim kamieniem, płytkami imitującymi beton, najlepiej w barwach jasnych.

Motywy roślinne w aranżacji Twojej łazienki

Ciekawym trendem, który zyskuje coraz większą popularność jest łazienka, w której znajdzie się miejsce również dla roślin. W aranżacji nazywany jest “urban jungle”. To świetny sposób, aby nawiązać do ekologicznego stylu życia. Rośliny mają doskonały wpływ na człowieka, na jego odpoczynek. Pomagają być bliżej natury. Alternatywą, które świetnie sprawdzi się w przypadku łazienek bez okna są m.in. płytki z roślinnym motywem. Odpowiednio połączone z meblami i dodatkami pozwolą uzyskać doskonałą aranżację.

Jeśli chcesz sprawdzić, jak wyglądała będzie Twoja łazienka, zanim podejmiesz ostateczną decyzję, zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści przygotują dla Ciebie wizualizację projektu.

Designed and created by:
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram