0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

2023-07-01

Przestrzeń, która Cię zaskoczy

Odkryj kolor w Twojej łazience

Zainteresowanie tworzeniem przestrzeni łazienkowych, które są nie tylko funkcjonalne, ale również stylowe i komfortowe, nieustannie rośnie. To właśnie tutaj nasz dzień nabiera energii podczas porannego prysznica, a później miejsce to przekształca się w oazę spokoju, umożliwiającą zmycie stresu po intensywnym dniu. W naszych łazienkach chcemy realizować codzienne rytuały pielęgnacyjne w atmosferze, która uspokaja wszystkie nasze zmysły.

Szczotkowane Złoto - elegancja na wyciągnięcie ręki

Początek naszej palety barw otwiera szczotkowane złoto, czyli Brushed Gold. Kolor ten, cieszący się niezachwianą popularnością, dodaje łazience delikatne i dekoracyjne akcenty. Kabina prysznicowa w odcieniu szczotkowanego złota harmonizuje z różnorodnymi stylami aranżacji wnętrz - od art déco, poprzez mid-century modern i modern, aż do stylu classic i glamour. Jest to wybór idealny dla łazienek utrzymanych w stylu nowoczesnego eklektyzmu.

Miedź Szczotkowana - subtelna szlachetność

Kolejnym odcieniem w naszej ofercie jest miedź szczotkowana - Brushed Copper. Kabina prysznicowa w tym odcieniu nadaje wnętrzu łazienki delikatną szlachetność. Z jednej strony doskonale komponuje się ze stylem retro i loftowym. Z drugiej zaś - współgra z eleganckimi projektami, gdzie dominuje bliski związek z naturą. Szczotkowana miedź pięknie współgra z różnorodnymi materiałami, takimi jak marmur, łupki, beton czy ceramika w różnych odcieniach.

Szczotkowany Chrom - klasyka w nowoczesnym wydaniu

Oferujemy również wykończenie w szczotkowanym chromie - Brushed Nickel. Prezentuje on delikatnie złamany odcień srebra, kolor uniwersalny, który nigdy nie traci na aktualności. Subtelna i skromna kabina prysznicowa w tym odcieniu doskonale komplementuje zarówno ciepłe, jak i zimne palety kolorystyczne. Nadaje łazience charakter zarówno nowoczesny, jak i retro.

Szczotkowany Grafit - wysublimowana ciemność

Szczotkowany grafit - Brushed GunMetal - to nasza ostatnia propozycja. Ten głęboki kolor, zbliżony do matowej czerni, pięknie ożywia się pod wpływem światła. Kabina prysznicowa w tym odcieniu idealnie wpisuje się w łazienki utrzymane w stylu loftowym, minimalistycznym, rustykalnym, z nawiązaniami do natury lub stylu japandi.

Odkryj nowe możliwości z kolekcją Brushed

Nowe wykończenia emanują elegancją i oferują subtelność, tak potrzebną w dzisiejszym zgiełku. Równocześnie otwierają szerokie spektrum możliwości w projektowaniu luksusowych łazienek. Dzięki kolekcji Brushed możesz stworzyć aranżację, która zaskoczy unikalnym i eleganckim stylem.

Jeśli chcesz sprawdzić, jak wyglądała będzie Twoja łazienka, zanim podejmiesz ostateczną decyzję, zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści przygotują dla Ciebie wizualizację projektu.

Kolekcja firmy Ralaway dostępna w naszym sklepie!

Zdjęcie pochodzi ze strony producenta.

Designed and created by:
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram